محل تبلیغات شما

با کمال مسرت خبردار شدم که دومین گردهمایی دوستان ایکتیوزی سوم ماه آتی به همت آقای کاوه خادم حسین برگزار می گردد. به عنوان کسی که در اولین دوره این گردهمایی حضور داشته، وجود چنین اجتماعاتی را چه از نظر هم اندیشی و چه از نظر روحیه برای ایکتیوزیها مفید می دانم و بایستی از بانیان چنین مراسم هایی بطور ویژه تشکر کنم.بنظر اینجانب توجه به نکاتی چند باعث هرچه مثمرثمرتر شدن اینگونه گردهمایی ها می شود:

1- اهداف گردهمایی باید از پیش بطور واضح مشخص شود تا شرکت کنندگان به سمت یک مقصد مشخص حرکت کنند و همایش شکل واقعی تر و مؤثرتری به خود بگیرد. البته دور اول گردهمایی دوستان ایکتیوز در نزدیکی بیشتر ایکتیوزی ها مؤثر بود اما کم کم باید جلسات انجمن شکل رسمی تر و مقصدانه تری بخود بگیرد تا دستاوردهای بزرگ تر و بهتری برای ایکتیوزی های عزیز به همراه داشته باشد.

2- مثل هر گروه دیگری، در این مرحله نشست دوستان ایکتیوزی تا حدودی پراکنده به نظر می رسد و هنوز افراد مؤثر این گروه شناخته نشده اند و این نداشتن اتحاد از کارایی انجمن می کاهد. بنظر می رسد باید یکبار دیگر کتاب هفت عادت مردمان مؤثر» نوشته استفان کاوی را بخوانیم تا با جدیت بیشتری اهدافمان را دنبال کنیم. در گردهمایی اول یک سری اهداف برای هریک از شرکت کنندگان تعیین شد که حداقل اینجانب موفق به انجام وظیفه واگذار شده نشدم و علت را در کاهلی، روشن نبودن وظیفه و ارتباط ناکارای بین اعضا می دانم.

بهتر است اشتباهات خود را بپذیرم و از خود بپرسیم که چگونه می توانیم بر این اشتباهات غلبه کنیم و دستاوردهای بهتری داشته باشیم. تداوم گردهمایی دوستان ایکتیوزی حرکتی امیدبخش است و می تواند با یاری همه ایکتیوزی های عزیز به دستاوردهایی مفید بیانجامد.

برای همه دوستان ایکتیوزی و دست اندرکاران این همایش آرزوی موفقیت و پیروزی دارم و ان شاءالله که خبرهای خوشی را از این گردهمایی بشنویم

خطی چند درباره شبه درمانها و درمانهای غیردارویی ایکتیوز

گزارشی از جلسه دوم انجمن ایکتیوز

دومین همایش دوستان ایکتیوزی

ایکتیوزی ,گردهمایی ,دوستان ,همایش ,تر ,اول ,دوستان ایکتیوزی ,گردهمایی دوستان ,تر و ,از نظر ,عزیز به ,گردهمایی دوستان ایکتیوزی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پرواز تا خدا مرکز نوآوری اسمارت